ART / Lithographs / Litograph 8102130
nr 810 2130
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
K. G Nilson, "Partitur 1", signerad 1983, subject size: 49x79,
LITOGRAPH (F), K. G Nilson, "Partitur 1", signerad 1983, motivets mått: 49x79
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
1000
SEK 800
Monday February 25 2013
at 18:46:47
25/2 18:39:45
700 kr
25/2 18:41:47
- Thema-auction
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson